X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

مشاوره خانواده- پزشکی- زناشوئی و ...

لطفا سرقت علمی و ادبی نکنید برای تک تک مطالب زحمت کشیده شده نظر ات شما باعث دلگرمیم میشود این وبلاگ پزشکی.زناشویی میباشد ورودزیر۱۸ ممنوع.

سه‌شنبه 30 شهریور‌ماه سال 1389 ساعت 00:22

خود ارضایی در مورد خانمها

خود ارضایی در صورتی انحراف جنسی محسوب میشه که شما با وجود دسترسی به جنس مخالف آن را ارجح بدانید در غیر این صورت به هیچ عنوان انحراف نیست و عذاب وجدان ناشی از آن تنها در اثر تربیت غلط ما ایرانیهاست که از کودکی در ما نهادینه شده و هر بار باعث آزار روحی و تصور بر ایراد جسمی در ما میشود. البته بنده به هیچ عنوان خود ارضائی را توصیه نمی کنم چرا که هر مسیری در هر حال سیر خدادادی و طبیعی خود را داراست ورابطه جنسی نیز جهت آرامش انسان و بقای نسل در وجود آدمی تعبیه گردیده ولی به اعتقاد من اگر قبح و زشتی گناه خود ارضایی از وجود ما رخت بر بندد به شرط عدم افراط, میتواند به عنوان مکانیسم دفاعی مناسبی در برابر فشار جنسی ناشی از ناکامی و عدم ازدواج در زندگیهای امروزی استفاده بشه.

 

به شرطی که این موضوع را برای خود گناه قلمداد نکنیم و از آن (حتی به تعداد معقول) غول نسازیم.

در هر حال مطمئن باشید که یک بشقاب چلو کباب مطبوع دل است و 3 بشقاب باعث دل درد, پس میانه رو باشید. حال اگر تربیت به این سو پیش رود که از کودکی خود ارضایی عملی شدیدا توام با گناه معرفی نگردد بسیاری مشکلات حل میشود آیا زنان و مخصوصاً دختران ایرانی اینکار را با لذت و اعتماد بنفس انجام می دهند و یا نه بعد از پایان لذت آن، ناگهان احساس شرم، گناه و تنهائی آنها را بشدت فرا گرفته و از خود و عملشان منزجر می شوند؟! آیا آن را عملی شیطانی و کثیف می پندارند؟ آیا معتقدند که خود ارضائی عوارض خطرناکی چون نازائی، کوری، صرع، رویش مو در کف دستان و یا حتی مرگ را بدنبال دارد؟! متاسفانه با وجود تمام کشفیات علمی استمنا، هنوز جامعه آن را عملی ننگین قلمداد نموده و گناه می شمارد بگذارید با یکدیگر خاطراتی مشترک را مرور کنیم؛ حتما در کودکی سعی در کشف وشناسائی بدن خود کرده اید تا بدانید که مثلا از کجا شروع و به کجا ختم می شوید و مطمئنا از این کار هم لذت برده اید. چنین جستجو گریها و کنجکاویهایی کاملاً طبیعی که با ملامست اینجا و آنجای بدنمان معمولا به خودارضائی جنسی منجر می شده است. اما بسیاری از ماها و شاید به جرات بشود گفت که همگی از این کار منع شده ایم و شاید کتک مفصلی هم نوش جان کرده ایم. بنابراین، از همان آغاز کودکی والدینمان ما را از این کار بازداشته اند و همگی حرفهای گیج کننده زیادی راجع به رابطه جنسی- ابزارمان از آنها شنیده و آموخته ایم؛ که فقط به فقط واجد یک پیام بوده اند و بس: دست زدن به اونجا گناه مراحل مختلف ارضاء؛ تهییج، لذت ممتد، رضاء و برگشت، می تواند بسیار سریع اتفاق بیافتد و یا اینکه بسیار متفاوت باشد و آن در صورتیست که آگاهی ما از ظرفیتهای لذت بدنمان تکمیل شود تا ما بتوانیم از آنها به درستی استفاده کنیم. در آن صورت است که خودارضائی ما شدیدتر، طولانی تر، لذت بخشتر و تبعاً هر بار متفاوت و جالب خواهد بود. زور گفتنها و اعمال محدودیّتها تبعات بس مضرّ و گاه غیر قابل علاجی برای نوجوانان در پی دارد که باعث اختلال در روابط جنسی آنها در دوران بلوغ و پس از آن میشود. مثلاً پسران در خفا آنهم با عجله و سرعت هر چه بیشتر به مالش خود می پردازند که بعدها باعث مشکلاتی نظیر انزال زودرس، Premature Ejaculation، می شود و دختران نیز هیچگاه نمی پذیرند که ممکن است محتاج به خودارضائی خود باشند و این کار را یک عمل طبیعی قلمداد نمی کنند، چه برسد که به استمنا درکنار دوست و یا همسر خود بپردازند، و همه این تصورات غیر واقعی بر روح و ذهن انسان اثرات منفی و مخربی بر جای می گذارد.